Series
Ratings
94
The Lost RoomRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0