Series
Ratings
57- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The King in LoveRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 4.0