Series
Ratings
12
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Toy SoldiersRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5