Series
Ratings
20
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5