Series
Ratings
97- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
- Abnormal SummitRated ★ 3.5
Magical DoReMiRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5