Series
Ratings
90
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Ahsoka Season 1Rated ★ 3.5
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5

Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- The WhirlwindRated ★ 3.5
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.0