Series
Ratings
59- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 4.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- Family PlanRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5