Movies
Ratings
224
PeninsulaRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Love Wind Love SongRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.5- National SecurityRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 4.5