Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The ShowdownRated ★ 2.0
Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Man Who Knew Too MuchRated ★ 4.0
HoneySweetRated ★ 2.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
BirdyRated ★ 4.0
Any Given SundayRated ★ 4.0
The Breakfast ClubRated ★ 3.0- 18 Again!Rated ★ 4.0
Landscape in the MistRated ★ 4.5- Love Without PityRated ★ 3.5
9 to 5Rated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
TwinsRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 4.5
Three Men and a BabyRated ★ 4.0