Series
Ratings
24
My MisterRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0