Movies
Ratings
101- Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Highway StarRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
MossRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
BlindRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 4.5