Series
Ratings
42
DexterRated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 2.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 0.5