Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5- Hellsing UltimateRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
NANARated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.0