Series
Ratings
112
Reborn RichRated ★ 4.5- Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
TrickRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0