Series
Ratings
22
Dr. StoneRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0
Super CubRated ★ 3.5
Re-MainRated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 4.0
Love Deeply!Rated ★ 5.0
ReLIFERated ★ 5.0
Bunny DropRated ★ 5.0
Chihayafuru 3Rated ★ 5.0
Say I Love YouRated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 5.0
Tada Never Falls in LoveRated ★ 5.0
To Your EternityRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Astra Lost in SpaceRated ★ 5.0
Run with the WindRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart.Rated ★ 5.0
Half Blue SkyRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0