Series
Ratings
30
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0

The LegendRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0