Movies
Ratings
169
Mutt BoyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0