Series
Ratings
66- Beef Season 2Rated ★ 3.5
- Meenoi’s Yorizori Season 3Rated ★ 3.0
- Meenoi’s Yorizori Season 2Rated ★ 3.5
- 식덕후Rated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 2Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
- Oats StudiosRated ★ 2.0
- 주관식당Rated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
- NEW OLD BOYRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- K-pop Star Season 2Rated ★ 3.5