Series
Ratings
63
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5- South ParkRated ★ 4.5
- South ParkRated ★ 4.0
- South ParkRated ★ 4.0
- South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 4.0- South ParkRated ★ 3.5