Movies
Ratings
46
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
DianaRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
A SeparationRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The SwitchRated ★ 2.0
AmélieRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
The FighterRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 1.0
What's Your Number?Rated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 1.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0