Series
Ratings
42- Narco-SaintsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5- Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
- The Interest of LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
UnframedRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5