Series
Ratings
67
Reborn RichRated ★ 4.0
The JournalistRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0
Love MarriageRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 1.0
ReboundRated ★ 2.5