Series
Ratings
12
ERASEDRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0