Series
Ratings
223- The Art of NegotiationRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 2.0
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
- Not OthersRated ★ 4.5
- The TrunkRated ★ 2.0
- To My HarryRated ★ 5.0
Lessons In ChemistryRated ★ 5.0- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0- The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0- HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 5.0
- Street Woman FighterRated ★ 5.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 3.5