Series
Ratings
78- TriggerRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Severance Season 2Rated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- The WhirlwindRated ★ 4.5
- Fallout Season 1Rated ★ 4.5
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
- Better Call SaulRated ★ 5.0
Duty After SchoolRated ★ 3.5- Divorce Attorney ShinRated ★ 4.0