Series
Ratings
31
Full HouseRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5