Movies
Ratings
549
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0- Cube ZeroRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 1.0
The Foul KingRated ★ 4.0
Rock of AgesRated ★ 4.0- A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0- Sex Is ZeroRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5