Series
Ratings
12
Alone in LoveRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0- Red SorghumRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
SandglassRated ★ 4.5- The Treasure IslandRated ★ 3.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0