Movies
Ratings
310
28 Years LaterRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5

A Taxi DriverRated ★ 1.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
ZoolanderRated ★ 3.0
Rebel Without a CauseRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
CandymanRated ★ 5.0
The CrowRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0