Series
Ratings
30
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Extraordinary Attorney Woo Season 2Rated ★ 1.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0