Series
Ratings
21
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- You Quiz On The BlockRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5