Series
Ratings
133
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 5.0- Slow Horses Season 2Rated ★ 3.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5- The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
- Generation KillRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Matrimonial ChaosRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 2.0
Do Not Say MysteryRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Welcome to SamdalriRated ★ 3.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 1.5