Series
Ratings
12- Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
- Takopii's Original SinRated ★ 3.0
- SANCTUARYRated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0