Series
Ratings
46- The ManipulatedRated ★ 2.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.5- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
LIFERated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 4.0

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Youn's KitchenRated ★ 4.5

Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5