Movies
Ratings
828
Dumb and DumberRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0
My Father Is HeroRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Color PurpleRated ★ 4.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.5
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.5
CocktailRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The HuntRated ★ 5.0
Family TiesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
As Tears Go ByRated ★ 4.0
French KissRated ★ 4.5
Four Weddings and a FuneralRated ★ 3.5