Movies
Ratings
656
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
R.I.P.D.Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Joseph: King of DreamsRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0- It Takes TwoRated ★ 4.0
Free Willy 2 - The Adventure HomeRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 3.5
BraveRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Little Nemo: Adventures In SlumberlandRated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0