Series
Ratings
11
Killing EveRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- Delicious GuysRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0