Series
Ratings
247- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5