Series
Ratings
11- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0