Series
Ratings
166
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Smile, YouRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.0