Series
Ratings
273- The Art of SarahRated ★ 3.5
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5

Princess HoursRated ★ 3.0
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 2.5
Sugar Sugar RuneRated ★ 2.0- You and Everything ElseRated ★ 2.5
- 우리들의 발라드Rated ★ 2.5
TrespassersRated ★ 3.5- Romantics AnonymousRated ★ 4.0
- Next Gen ChefRated ★ 2.0
- Head Over HeelsRated ★ 3.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- 하트페어링Rated ★ 3.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
- Resident PlaybookRated ★ 4.0
- Kiko-chan's SmileRated ★ 3.0
- MMTGRated ★ 3.0