Series
Ratings
76
Fight For My WayRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
DamoRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5- Abnormal SummitRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0- Witch HuntRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0