Series
Ratings
12
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0