Series
Ratings
26
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0