Series
Ratings
235
The ProducersRated ★ 3.0- Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Mr. QueenRated ★ 4.5- Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
- Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 3.0
- Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.5
- The First Responders Season 2Rated ★ 4.5
- The First RespondersRated ★ 5.0
- Divorce Attorney ShinRated ★ 3.0
- Not OthersRated ★ 4.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
- The Good Bad MotherRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- My DearestRated ★ 4.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5