Series
Ratings
19
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 4.5
From Five To NineRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.0
Adventure TimeRated ★ 3.0- Adventure TimeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.0