Series
Ratings
122
God's QuizRated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 2.0
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
The Last ShipRated ★ 3.0
GokusenRated ★ 3.5
The 100Rated ★ 3.0
The BlacklistRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 5.0- Crime Scene 3Rated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 2.0
The FlashRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0- Crime SceneRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0