Series
Ratings
86
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.5
DamoRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0- Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
- Blue TowerRated ★ 4.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5