Series
Ratings
144
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
SnowmanRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0
Tokyo DogsRated ★ 4.0- Dear HeavenRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5