Series
Ratings
42
SKY CastleRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 3.5- Criminal MindsRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
Pan AmRated ★ 3.0